23. 1. 2012

zabawa plastyczna dla dzieciakow

Na jednej swietnej stronce o Pradze, pojawil sie *konkurs* zabawa plastyczna dla dzieciakow-wiecej info TUTAJ
...i tak wkleje tresc...
zdroj - www.zlotapraga.pl
Wszystkich najmłodszych (w wieku do 8 lat) turystów-artystów zapraszam do zabawy plastycznej. 
 Rodzice, poproście Wasze pociechy aby narysowały, namalowały, wyrzeźbiły, zbudowały  (technika zupełnie dowolna) to, co im się spodobało  w Pradze najbardziej. Co z niej zapamiętały? Co chciałyby w niej -jeśli jeszcze w Pradze nie były-zobaczyć?
Prace udokumentowane cyfrowo (aparatem, skanerem) w formacie jpg można wysyłać na adres: zlotapraga@strona.pl do 25 maja. Proszę o dołączenie do pracy krótkiej informacji zawierającej imię dziecka, jego wiek ( aby ewentualna nagroda była dopasowana do wieku artysty:) oraz jednozdaniowy opis wyjaśniający, co nadesłane dzieło przedstawia. Zastrzegam sobie prawo do zaprezentowania (z wielką przyjemnością) nadesłanych prac na stronie. Jestem pewna, że wszystkie prace będą fantastyczne ale wyłonić trzech małych artystów, którzy dostaną upominki jakoś  trzeba.... Pomoże mi w tym jury w składzie:  Magda  (autorka blogu pełnego pomysłów: http://bulibo.blogspot.com/),  Monika (pasjonatka malarstwa i sztuki) oraz ja.
Życzę wszystkim maluchom dobrej zabawy !
ps.zgodnie z tym co przeczytalam tutaj *Unikam słowa konkurs bo uważam, że każde małe dziecko jest artystą i dopiero potem niektóre z nich tracą talent plastyczny na rzecz innych zainteresowań* zmieniam tytul posta ;-)

Žádné komentáře:

Okomentovat

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...