3. 6. 2011

Inspirujacy piatek / Inspirující pátek 002

Kilka dni temu Chic Ada na swoim blogu pokazala co mozna zrobic ze stara szafka stojaca w werandzie. Tutaj znajdziecie tego posta. Spodobal sie mi bardzo ten pomysl i postanowilam zanurzyc sie w otchlan neta i znalezc dalsze zrodlo ogrodowych inspiracji, byla to calkiem ciekawa podroz jedne projekty byly lepsze , drugie gorsze ...ale wlasciwie szukalam innych pomyslow na  wykorzystanie mebla do ogrodkowania, wszak sezon na piknikowanie, grillowanie i dzialkowanie wlasnie trwa...
...na targach mebla w Mediolanie 2011, dwaj projektanci Peter Bottazzi i Denish Bonapace przedstawili projekty recyklowanych mebli do roli kwitnacych ogrodow.

Před několika dni uveřejnila Chic Ada na svém blogu, co je možné udělat ze staré skříňky stojící na verandě. Zde najdete ten příspěvek. Moc se mi ten nápad zalíbil a rozhodla jsem se projít net a najít pramen "zahradních" inspirací, byla to docela zajímavé, některé projekty byly lepší, jiné horší ... ale vlastně jsem hledala jiné nápady na využití starého nábytku k "zahradničení", vždyť je právě sezóna ... na veletrhu nábytku v Miláně 2011 představili dva designéři Peter Bottazzi a Denish Bonapace návrhy na recyklaci nábytku - respektive transformaci nábytku na "květináče".
 

Wiecej zdjec i pomyslow znajdziecie pod tym wyrazem .

Více nápadů a obrázků najdete  zde.


Žádné komentáře:

Okomentovat

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...